Moda w branży weselnej - jakie są trendy w sukniach ślubnych i garniturach?Organizacja ślubu jest bardzo ważnym momentem w życiu. Dlatego wszystko musi być idealne, nawet jeśli chodzi o modę ślubną. Dla wielu osób wybór odpowiedniej sukni i garnituru może być stresujący, ponieważ będą one zobaczone przez gości weselnych. Na szczęście istnieją trendy, które mogą pomóc w wyborze. Poniżej opisujemy najnowsze trendy w modzie weselnej.

Suknie ślubne

Trendy w sukniach ślubnych są zmienne, ale istnieją pewne klasyczne i modne elementy, które można uwzględnić przy wyborze. Jednym z najmodniejszych trendów jest użycie falban, szczególnie w górnej części sukni. Falbany są piękne i dodają sukni ślubnej blasku, ale dla optymalnej elegancji należy je dobrze dobrać do sylwetki. Niektóre panie młode decydują się na suknie z falbanymi rękawami w stylu lat 70., które są naprawdę modne. Uniwersalne są też suknie ślubne z odkrytymi ramionami. Długość sukni może być dowolna, od krótkiej do długiej. Inne trendy, które warto wziąć pod uwagę, to wszelkiego rodzaju ozdobne głębokie dekolty, asymetryczne linie, wiązania na plecach i subtelne detale. Wzory kwiatowe są również modne, szczególnie w połączeniu z jasnymi kolorami. Nowością w stylizacjach sukni są również suknie ślubne z odkrytymi plecami, które są bardzo efektowne. Wszystkie elementy sukni muszą do siebie pasować, dlatego dobrze jest zwrócić uwagę na kolor, wzór i teksturę sukni.

Garnitury

Garnitury są ważnym elementem w wyglądzie pana młodego. W ostatnich latach widzimy coraz więcej trendów w modzie ślubnej. Przede wszystkim garnitury są teraz bardziej dopasowane. Uniwersalny garnitur to garnitur ścięty w talii, który wygląda dobrze na każdym. Dobrym wyborem jest też garnitur w kolorze, szczególnie w odcieniach szarości. Większość panów młodych decyduje się na garnitury w kolorze czarnym lub granatowym, ale wybór nie ogranicza się tylko do tych dwóch kolorów. Garnitury w jasnych kolorach są również modne. Innym trendem są podwójne guziki i kontrastowe wstawki. Niektórzy panowie młodzi wybierają też garnitury w stylu smokingu, jako alternatywa dla tradycyjnego garnituru. Smoking jest bardzo elegancki i doskonale nadaje się do wielu stylów. Wszystkie garnitury powinny być dobrze dopasowane i zawsze można dodać do nich zapięcie do krawata lub muszki. Pamiętaj, że niezależnie od tego, jaki styl wybierzesz, ważne jest, abyś czuł się wygodnie. Wybierz suknię i garnitur, który pasuje do twojej sylwetki, a także do stylu, jaki chcesz reprezentować.

Podsumowując, aktualne trendy w modzie weselnej obejmują suknie ślubne z falbanami, odkrytymi ramionami, ozdobnymi głębokimi dekoltami, asymetrycznymi liniami, wiązaniami na plecach i subtelnymi detalami. Garnitury są teraz bardziej dopasowane, a dobrym wyborem jest też garnitur w kolorze, szczególnie w odcieniach szarości. Wszystkie elementy sukni i garnituru muszą do siebie pasować, dlatego dobrze jest zwrócić uwagę na kolor, wzór i teksturę. Najważniejsze jest jednak to, abyś czuł się wygodnie w swojej sukni i garniturze.